Firma DOG-MAT

powstała w 1988 roku, jako wyłączny importer i dystrybutor karm marki Purina na terenie Polski. Była to pierwsza sucha karma na polskim rynku. Współpraca z koncernem Ralston Purina trwała nieprzerwanie do 2003 roku, do momentu jego wycofania się z produkcji karm dla zwierząt. W wyniku tych zmian właścicielem marki stał się koncern spożywczy Nestle.

Obecnie jesteśmy importerem i dystrybutorem karmy Mills Farm.

Jest to produkt najwyższej jakości, który pozostaje w zgodzie z główną filozofią marki „In harmony with nature” co oznacza użycie do produkcji najwyższej jakości mięsa i ryb morskich jako naturalnego źródła wysoko przyswajalnych witamin i mikroelementów oraz stanowcze NIE jakimkolwiek chemicznym środkom konserwującym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Power Bone, produkowaną przez World Trading Company gamę gryzaków smakowych, witaminowych oraz wspomagających usuwanie kamienia nazębnego.

Drugą naszą specjalnością są produkty pielęgnacyjne.

Od 1990 roku jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem francuskich kosmetyków dla psów i kotów produkowanych przez Laboratoires Hery. W 2006 roku wprowadziliśmy z dużym sukcesem, również na zasadzie wyłączności, bogatą linię profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych amerykańskiej firmy Espree Animal Products. Są to doskonałe produkty, które zgodnie z filozofią marki stanowią połączenie natury z zaawansowaną, innowacyjną technologią.

Naszym Klientom oferujemy produkty sprawdzone, wyłącznie najwyższej jakości, doskonale znane wśród właścicieli zwierząt dzięki naszym nieustannym działaniom popularyzatorskim oraz ogłoszeniom i tekstom reklamowym zamieszczanym w prasie kynologicznej oraz w prowadzonym przez nas portalu www.piesporadnik.pl.

Gwarantujemy stałość zaopatrzenia, zapasy jakie posiadamy w naszych magazynach pozwalają nam na niezwłoczne zrealizowanie każdego zamówienia, które zostanie Państwu dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Współpracujemy z hurtowniami, sklepami zoologicznymi, gabinetami weterynaryjnymi oraz salonami pielęgnacji psów na terenie całej Polski.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - KLIKNIJ TUTAJ